Znalezione w sieci

 

"Yassen Hristov - imię i nazwisko trudne, ale warte zapamiętania. Znam Yassena od paru lat (robił piękne zdjęcia do "Domu & Wnętrza") i z przyjemnością obserwuję jego rozwój zawodowy. Podziwiam go, bo myślę, że takiemu "człowiekowi z dalekich stron", bez kontaktów, relacji i pewnie nawet bez dobrej znajomości polskich realiów musiało być trudno przebić się na rynku pracy. Studiował Public Relations na Uniwersytecie Sofijskim, ale dość szybo okazało się, że bardziej niż PR interesuje go fotografia. Poszedł za głosem serca. Przyjechał do Warszawy na praktyki fotograficzne. Potem skończył studia magisterskie w Łódzkiej Szkole Filmowej. Tytułu magistra bronił zdjęciami wykonanymi na zlecenie polskich magazynów wnętrzarskich. Już wiedział, czym będzie się zajmować - wnętrzami i architekturą. "Fascynuje mnie stałość przestrzeni, zmienność światła i gra między nimi" - tłumaczy. Najbardziej podobają mu się wnętrza, które wyróżniają się unikalnym stylem, mają swój charakter, widać w nich pomysł architekta. W ogóle ceni sobie współpracę z architektami, lubi odkrywać ich "znaki rozpoznawcze". Bardzo chętnie fotografuje także panoramy miast. "

Ewa Mierzejewska /www.ewaiwnetrze.pl

-----------------------------------------------------------------------------------------------

"Yassen Hristov wyznaje zasadę – jeśli fotograf jest dobry to słowa są zbędne – to po prostu widać. Jest absolwentem trzech kierunków studiów, między innymi fotografii w słynnej Łódzkiej Szkole Filmowej. Posiada kilkanaście lat doświadczenia w fotografii architektury i wnętrz, w której się specjalizuje. Wiele lat temu ukierunkował swoją ścieżkę zawodową dzięki czemu konkurencję pozostawił daleko w tyle. Dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i znanych fotografów w branży. Regularnie publikuje swoje sesje w najlepszych magazynach wnętrzarskich. Na stałe współpracuje z wieloma architektami i deweloperami. Wyróżnia się unikalnym podejściem do kadru, świetnym wyczuciem światła i kompozycji, wysoką jakością obróbki materiału."

www.homesquare.pl/pro/yassen-hristov/

----------------------------------------------------------------------------------------------

 Represented by www.hompics.com agency

Fotograf Nieruchomości. Wnętrza, domy, mieszkania, biura, firmy, sklepy, hotele, restauracje, lokale usługowe na sprzedaż lub wynajem
Yassen Hristov © 2019
yassenhristov.com - profesjonalna fotografia architektury. Fotografia nieruchomości, wnętrz - Warszawa